^Na górę

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to.

Zrozumiałem

Oficjalne czasopismo PZSzach "Mat"

Mat

 

2011

 

W siedzibie PZSzach, przy Alejach jerozolimskich 49, działa Klub PZSzach, który ma ciekawą ofertę dla szachistów

Informuję, że eliminacje strefowe MA+WM do PPJ, OOM i MPJ odbędą się w tym roku w Ośrodku Szkoleniowo Wypoczynkowy w Bęsi w dniach 15-21 października. Termin zgłoszeń do 5 października. 

Uwaga

Autobus do Bęsi. Wyjazd (15 X godz 11.00) i powrót organizuje Polonia. Kontak w tej sprawie: Maria Macieja 603 391 318 

Czytaj więcej: Eliminacje strefowe

Zapraszamy kluby do udziału w rozgrywkach Drużynowych Mistrzostw Mazowsza. W sezonie 2011/2012 zamierzamy uruchomić III Ligę, IV Ligę oraz Otwartą Ligę Mazowiecką.
Zgłoszenia przyjmujemy do 19 listopada br.
Więcej szczegółów znajduje się w zakładce Liga.

Wyniki

 

Turniej Niepodległości

Turniej wygrał m Michał Matuszewski. Najlepszym zawodnikiem z Mazowsza był GM Michał Olszewski, a najlepszą zawodniczką turnieju IM Joanna Dworakowska (oboje Polonia Warszawa) 

 

W dniu 28 marca 2011 roku, w siedzibie MZSzach odbyło się inauguracyjne posiedzienie Komisji Wyróżnień i Dyscypliny  Mazowieckiego Związku Szachowego. Komisja ukonstytuowała się w składzie:

Aleksander Jankiewicz – Przewodniczący

Eugeniusz Krysiak – Członek

Stanisław Turlej – Członek.

Pierwszym zadaniem komisji będzie opracowanie regulaminu.

W związku z powstaniem komisji, Zarząd MZSzach prosi wszystkie zainteresowane osoby o składanie do naszej siedziby stosownych  wniosków w sprawie wyróżnień zawodników/działaczy szachowych z Warszawy i Mazowsza, oraz ew. wniosków dotyczacych spraw dyscyplinarnych.

Marek Prus – Sekretarz MZSzach.

Gratulacje dla medalistów MPJ

W zakończonych w Mielnie Mistrzostwach Polski złoty medal zdobył Mikołaj Winiarski UKS Szachylice Chylice (C 12) a brązowy medal zdobył Igor Kowalski z Polonii Warszawa (C 10). Ponadto czołowe miejsca zajęły w D 12: 5. Emilia Kaniewska - Polonia Warszawa 7. Weronika Posuniak - UKS MDK Radom.

Czytaj więcej: Mikołaj Winiarski Mistrzem Polski

 

W dniu 15 marca 2011 roku w siedzibie klubu szachowego YMCA Warszawa odbyła się miła uroczystość powitania przez Mazowiecki Związek Szachowy aktualnej Mistrzyni Polski do lat 18 Moniki Głuszko. Przed rozpoczęciem kolejnej rundy cyklu turniejów YMCA Winter 2011 sekretarz MZSzach Marek Prus pogratulował Monice życiowego sukcesu, wręczając okazałą wiązankę kwiatów z życzeniami kolejnych zwycięstw, tym razem na arenie międzynarodowej. Po szybkim zwycięstwie w partii z Szymonem Wróblewskim, mistrzyni udzieliła krótkiego wywiadu sekretarzowi MZSzach.

Czytaj więcej: Mistrzyni Monika

 

Małopolski Związek Szachowy, Polski Związek Szachowy, Urząd Miasta Krakowa oraz Międzynarodowa Unia Szachów Szkolnych mają zaszczyt zaprosić wszystkie Federacje Szachowe i osoby spełniające warunki do udziału w VII Indywidualnych Mistrzostwach Świata Szkół 2011 (open i dla dziewcząt do 7, 9, 11, 13, 15 i 17 lat) organizowanych w Krakowie, w Polsce w dniach 29 kwietnia do 9 maja 2011.
 
 

II Międzynarodowa Konferencja

Szkoleniowo – Metodyczna „Szachy w szkole”

Kraków 02.05.2011

 

Czytaj więcej: Mistrzostwa Świata Szkół

12 lutego rozpoczynają się Mistrzostwa Polski w Szachach.
Zachęcamy do śledzenia zawodów na stronie:

Wesprzyj MZSzach

Obóz MZSzach

Sklep Caissa

Copyright © 2022 Mazowiecki Związek Szachowy. Wszelkie prawa zastrzeżone.
Joomla! jest wolnym oprogramowaniem wydanym na warunkach GNU Powszechnej Licencji Publicznej.
Copyrigcht © 2013 Mazowiecki Związek Szachowy